Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wiosna ☼☼☼

Zapraszamy :)

Zapraszamy

BKZ, czyli Biblioteczny Klub Zadań

Ilustrujemy książki, kolejne spotkanie

DKK dla dorosłych - Bonin, będziemy omawiać "Wszystkie kochanki naszego taty"

DKK dla dzieci

Akcja Żonkile - 19 kwietnia

Wypożycz sobie książkę na weekend :)

Tydzień Bibliotek 8-15 maja

Narodowe czytanie

Dzień Dziecka!

Majóweczka la la la :)

23 kwietnia

Mała Książka - Wielki Człowiek

Artykuły

 • Warto brać przykład ze starszej siostry

  W dniu dzisiejszym do grona naszych czytelników dołączyła mała Klara. Jej starsza siostra przyprowadziła ją do biblioteki i na co dzień (wspólnie z mamą) stara się ją zarażać sympatią do książek. Dziewczynka wzięła przykład ze starszej siostry i także zapisała się do akcji Mała książka - wielki człowiek. Cieszymy się, że książki z naszej biblioteki są w waszym domu/rodzinie codziennie czytanie i oglądane. Zapraszamy do nas jak najczęściej :)

  Czytaj Więcej o: Warto brać przykład ze starszej siostry
 • Witamy :)

  Następny wspaniały, młody człowiek dołączył do naszej biblioteki. Witamy serdecznie. Nowy czytelnik bierze udział w ogólnopolskiej akcji Mała książka-wielki człowiek. Liczymy na to, że jego przygody z książką będą zawsze cudowne i niezapomniane :)

  Czytaj Więcej o: Witamy :)
 • Witamy w gronie czytelników

  Serdecznie witamy kolejnego trzylatka, który przyprowadził swoją mamę, a ta zapisała go do naszej biblioteki. Chłopiec daje cudowny przykład swojemu młodszemu braciszkowi. Życzymy mu spędzenia wspaniałych chwil w towarzystwie literatury. Już po pierwszej wizycie wiemy, że nasz nowy czytelnik uwielbia Kicią Kocię i strażaków - znalazł więc dla siebie idealną książkę. Przedszkolak bierze udział w akcji Mała książka - wielki człowiek. Otrzymał wyprawkę, kartę i swoją pierwszą naklejkę, którą dumnie umieścił na Karcie Małego Czytelnika. Dziękujemy za odwiedziny biblioteki i zapraszamy jak najczęściej.

  Czytaj Więcej o: Witamy w gronie czytelników
 • Kolejne doplomy rozdane!

  W czwartek przedszkolaki z TPD „Motylki” zostali nagrodzeni Dyplomami Małego Czytelnika za ich fantastyczną aktywność w manowskiej bibliotece i za chęć korzystania z naszego księgozbioru. Maluchy z pełnym zapałem wzięły udział w ogólnopolskim projekcie "Mała książka - wielki człowiek", zbierając wszystkie naklejki na swojej Karcie Małego Czytelnika. W nagrodę dostali gratulacje od bibliotekarza, dyplomy i cool zakładki promujące akcję.

  Brawo dla naszych utalentowanych, młodych czytelników! A także ogromne podziękowania dla rodziców za wsparcie i zachęcanie do czytania!

  Czytaj Więcej o: Kolejne doplomy rozdane!